Trenger du en erfaren regnskapsfører?

Vi hjelper deg å holde styr på din økonomi

Start veien mot en enklere økonomisk hverdag

Kontakt oss for å finne de beste løsningene for dine behov.

Averøy Regnskapslag SA

Averøyveien 24, 6530 Averøy

Åpningstider

Ma. - Fr. 08:00 - 16:00

hCaptcha

Våre ansatte

Har dere behov for å sende krypterte e-poster til oss?

Da kan dere sende persondata, sensitive opplysninger og større vedlegg trygt og sikkert med BlueWhale. 

  Velg ansatt og klikk på "Send sikker (kryptert) e-post" nedenfor.

Marit Skarvøy

   949 82 512
 marit@arl.no

Daglig leder

Caroline Walstad

   949 82 529
caroline@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Erlend Leithaug

   949 82 521
 erlend@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Jon B. Nedal

   928 66 286
  jon@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Ståle Holm

   949 82 513
  stale@arl.no

Regnskapsfører

Aleksandra Shtarbevska

   
  aleksandra@arl.no

Regnskapsmedarbeider

Eli Nedal

   949 82 527
  eli@arl.no

Regnskapskonsulent

Katrin Böckler

   949 82 519
  katrin@arl.no

Utvikler & Assisterende Daglig leder

Olga Miltsov

   949 82 523
  olga@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Tonje Fladset

   949 82 516
  tonje@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Venko Shtrbevski

   919 98 413
  venko@arl.no

Regnskapskonsulent

Vladimir Miltsov

   949 82 752
  vladimir@arl.no

Autorisert regnskapsfører