Regnskap for bedrifter og private siden 1971

Våre dyktige økonomer er her for deg

Våre ansatte

Vi holder orden på din økonomi

Averøy Regnskapslag SA ble stiftet i 1971 av gårdbrukere på Averøy. Vi er et samvirkeforetak der medlemmene eier og styrer virksomheten. Vårt formål er å yte tjenester til våre medlemmer og andre kunder over hele Norge.

Våre ansatte har lang og variert erfaring innen ulike deler av regnskapsfaget

Vi sørger for å holde oss kontinuerlig oppdatert innen nye metoder og brukervennlige digitale løsninger, samt gjeldende lover og regler innen regnskapsbransjen.

Styret i Averøy Regnskapslag SA består av:

Harald Mork

Styreleder
Tlf: 906 94 177
E-post: haraldmork1@gmail.com

Odd Halvor Gustad

Styremedlem

Tlf: 970 58 920

Marit Røsberg

Styremedlem

Tlf: 975 31 390

Magne Ramsøy

Styremedlem

Tlf: 915 40 420

Martin Roald Waagen

Styremedlem 

Tlf: 970 75 802

Våre ansatte

Caroline Walstad

   949 82 529
  caroline@arl.no 

Regnskapsfører

Eli Nedal

   949 82 527
  eli@arl.no

Regnskapskonsulent

Erlend Leithaug

   949 82 521
  erlend@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Helen Visnes

  helen@arl.no

Regnskapskonsulent

Håvard O. Sæther

   949 82 512
  havard@arl.no

Daglig leder/autorisert regnskapsfører 

Jon B. Nedal

   928 66 286
  jon@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Katrin Böckler

   949 82 519
  katrin@arl.no

Regnskapskonsulent

Olga Miltsov

   949 82 523
  olga@arl.no

Autorisert regnskapsfører

Ståle Holm

   949 82 513
  stale@arl.no

Regnskapsfører

Tonje Fladset

   949 82 516
  tonje@arl.no

Regnskapsfører

Venko Shtrbevski

   919 98 413
  venko@arl.no

Regnskapskonsulent

Vladimir Miltsov

   949 82 752
  vladimir@arl.no

Regnskapsfører

Jobb hos oss

Autorisert regnskapsfører/ regnskapsfører

Vi er stadig på jakt etter:

  • Hyggelig og samarbeidsvillig person som kan bidra faglig og sosialt
  • Gode IT-kunnskaper
  • Grunnleggende regnskapsforståelse
  • Egenmotivert, selvstendig og utviklingsorientert
  • Løsningsorientert, endringsvillig og serviceinnstilt
  • Proaktiv (ja – og …)

Ønsker du å vite mer?

Fyll ut kontaktskjema og vi vil kontakte deg innen kort tid.

Averøy Regnskapslag SA

Averøyveien 24, 6530 Averøy

Åpningstider

Ma. - Fr. 08:00 - 16:00